Fish Inn Zell - Hotel Fischerwirt

  • *
  • *
  • *
  • *

Zell am See, Salzburgerland, Oostenrijk

  • In het centrum van Zell Am See
  • Parkeergarage achter het hotel
  • Wellness in het Romantikhotel
  • Nette sfeervolle kamers
Vanafprijs geldt op:
15 mei (6 dagen)
met 2 personen
Logies
Eigen vervoer
Alle prijzen & boeken

* Prijs kan i.v.m. beschikbaarheid tot moment boeking wijzigen.

p.p. vanaf * 284

Informatie over Fish Inn Zell - Hotel Fischerwirt

Algemeen

Hotel Fischerwirt is een comfortabel 4-sterrenhotel met een gunstige ligging in de voetgangerszone van Zell am See. Het uitstralen van een huiselijk familiegevoel staat in dit hotel centraal. Het hotel beschikt over nette sfeervolle kamers. In het gezellige restaurant kun je in de ochtend terecht voor een stevig ontbijt en in de avond word hier een culinair diner voor bereidt. Bent je toe aan ontspanning, dan kun je tot rust komen in de sauna. Je voelt je zeker thuis in Hotel Fischerwirt.

Bijzonderheden

Je verblijft in hotel Fischerwirt op basis van logies en ontbijt met: ontbijtbuffet of op basis van halfpension (opgeven bij boeking) verzorging met ontbijt en diner.

Faciliteiten

- Receptie
- Lift
- Lounge
- Bar
- Sauna
- Gratis wifi

Tegen betaling:
- Parkeergarage (aan de achterkant van het hotel en -plaats
- Wellnesscenter in het Romantikhotel met o.a. binnen- en buitenzwembad, Finse sauna, stoombad en whirlpool
- Wellness- en beautybehandelingen

Ligging

Hotel Fischerwirt ligt midden in het centrum, aan de voetgangerszone van Zell am See met vele winkels, bars en restaurants. Tevens is hier de altijd gezellige après ski te vinden. De cityXpress-skilift naar het geliefde skigebied van Zell am See - Schmittenhöhe bevindt zich op ongeveer 5 minuten lopen. Hier zijn ook de skischool en -verhuur te vinden. De skibushalte met verbindingen naar de diverse skiliften van het skigebied Zell am See - Kaprun bevindt zich om de hoek van het hotel. Het skigebied Zell am See – Kaprun beschikt over ruim 135 kilometer aan pisten voor beginners en gevorderden. Bij de Areitbahn is er een Kinderland aanwezig, dé ideale plek voor kinderen. Kinderen kunnen hier leren skiën waarna ze de kidsslope af kunnen dalen. Deze kindvriendelijke afdaling is compleet met hindernissen, tunnels en slalommen. Naast skiën of snowboarden zijn er ook diverse langlaufloipes en winterwandelroutes.

Kamers

Alle kamers in Hotel Fischerwirt beschikken over: - Telefoon - TV - Radio - Minibar - Koffie- en theezetfaciliteiten - Kluisje - Badkamer met bad of douche, toilet en föhn - Sommige kamers beschikken over een balkon

Alle prijzen & boeken